Po sąsiedzku, na firmamencie niezależnych mediów
elektronicznych pojawił się nowy polski blog, pisany przez studentki studiów
magisterskich pielęgniarstwa z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorkami są
Klaudia Massalska i Anna Sykut, które mają już za sobą debiut pisarski na
łamach Sztuki Pielęgnowania. Tym razem swoje świeże i odważne podejście do
zagadnień zawodowych w pielęgniarstwie publikują na blogu zatytułowanym "Archiwum P".